İŞ İLANI DETAYI

En fazla 50 yaşında, bedenen aktif olarak çalışabilecek durumda olan porselen ve seramik eşyası imal işçisi aranmaktadır.Başvuruların şahsen fabrikaya ya da Tavşanlı İŞKUR Hizmet Merkezine yapılması veya www.farikaporselen.com internet sitesinden başvuru formu doldurulması gerekmektedir.


Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Takım ÇalışmasıİMALAT İŞLEMLERİ


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ÇUKURKÖY MAH. MENDERES CAD. NO:247 TAVŞANLI KÜTAHYA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : TAVŞANLI İrtibat Bilgileri Ad Soyad : TUĞÇE HANIM Ünvan : Telefon : 905465584846 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kütahya
İlçe : Tavşanlı
Pozisyon : İmalat Elemanı
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905465584846

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

İmalat Elemanı iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Kütahya ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Kütahya, Edmeg TAVŞANLI veya Edmeg Kütahya İmalat Elemanı gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Kütahya ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder