İŞ İLANI DETAYI

As Koç PVC firmamızda çalıştırılmak üzere, imalat işinde çalışacak, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye hazır çalışma arkadaşları aramaktayız.İşletmemizde yemek, servis, sigorta ve fazla mesai ücreti vardır.08:00-17:00 çalışma saatleridir.Vardiya yokturPazar hafta tatilidir.Resmi tatil ve bayram tatillerinde çalışma yoktur, olursa ücreti ayrıca farklı olarak ödenmektedir.İŞKUR sisteminden İlana başvurunuzu yapıp, aşağıda belirtilen numaradan randevu alarak görüşmeye gidebilirsiniz.


Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Proje Tabanlı Çalışma, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve TecrübePLASTİK VE KAĞITPvc hazır doğrama ve cam üretimi yapan fabrikamıza nitelikli ve yetiştirilmek üzere personel alımı yapılacaktır. El becerisi gerektiren işlerimizin haricinde imalat işlemlerini CNC makineler yapmaktadır. Kullanılan el aletleri; havalı matkap,şarjlı matkap, çekiç, tornavida, vida gibi basit aletlerdir.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 20- -45 (6.07.2004 - 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -45 (6.07.2004 - 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : YENİ BOSNA MAH. YENİ BOSNA YOLU CAD. TEMİZLİKÇİLER VE KİMYACILAR SİTESİ NO: 21/5 E BLOK Z1 (AZOT FABRİKASI KARŞISI) KÜTAHYA MERKEZ KÜTAHYA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KÜTAHYA MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : TARIK TUFAN Ünvan : İnsan Kaynakları Yöneticisi Telefon : 902742164252 E-posta : tarik.tufan@askocgroup.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli En Az Ücret : 19000 TL (AGİ Dahil Değil)

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kütahya
Pozisyon : İmalat Elemanı
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902742164252
tarik.tufan@askocgroup.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder