İŞ İLANI DETAYI

İşyerinin Faaliyet Alanı: örgü,dokuma üzerineYapacağı İşler: aksesuar bölümünde planlama yapacak bay bayan eleman alınacaktırServis Güzergahları: eskiyol üzeri, istiklal,suluköpü, kıbrısşehitler, esma hatun cami, karşıyaka,dokuzkavaklar osb yol üzeri Olanaklar:Maaş, Servis, Yemek.: Yemek ve servis vardır.


İş Tecrübesiaksesuar planlama


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ORGANİZE SANAYİ 2.KISIM BEREKET 3 ÇIKMAZI NO.5 HONAZ DENİZLİ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ACIPAYAM , BULDAN , ÇAL , ÇAMELİ , ÇARDAK , ÇİVRİL , DENİZLİ MERKEZ , GÜNEY , KALE/DENİZLİ , SARAYKÖY , TAVAS , BABADAĞ , BEKİLLİ , HONAZ , SERİNHİSAR , PAMUKKALE , BAKLAN , BEYAĞAÇ , BOZKURT/DENİZLİ , MERKEZEFENDİ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : PEMBE HANIM Ünvan : Telefon : 902582692414 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Denizli
İlçe : Honaz
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902582692414

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg üzerinden Denizli ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Denizli, Edmeg Honaz gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Denizli ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İş Kategorilerine Bak

Denizli İş İlanları (Tamamı)
Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder