İŞ İLANI DETAYI

Tercihen Endüstri veya Elektrik Elektronik mühendisliği lisansını tamamlanmışTercihen Elektronik kart üretiminde tecrübeliEn az 1 yıl en fazla 2 yıl planlama tecrübesi olanMüşterilere teslim tarihi verip geçekleşmesini sağlayabilecek- takip edebilecek- satış – proje ve müşteriye üretim durumu hakkında bilgi verebilecekExcel bilgisi ileri seviyede olan, Office programlarına hakim - raporlama yapabilecekERP LOGO tercih sebebi veya herhangi bir ERP programının planlama – üretim modülünü kullanmış olmak


Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım ÇalışmasıErkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Lisans En Fazla Öğrenim Seviyesi : Doktora Cinsiyet Yaş Kadın 25- -45 (12.06.1999 - 15.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -50 (12.06.1999 - 15.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : DUDULLU OSB BARAJ YOLU ÜZERİ 2. CADDE NO 7 ÜMRANİYE İSTANBUL / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : BEYKOZ , KADIKÖY , KARTAL , ÜSKÜDAR , PENDİK , ÜMRANİYE , MALTEPE , SULTANBEYLİ , TUZLA , ATAŞEHİR , SANCAKTEPE , ÇEKMEKÖY İrtibat Bilgileri : İsim : Zeynep Bektaş Ünvan : İnsan Kaynakları Yöneticisi Telefon : 905497338301 E-posta : zeynep.bektas@assanelektronik.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İstanbul
İlçe : Beykoz
Pozisyon : Mühendis
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905497338301
zeynep.bektas@assanelektronik.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Mühendis iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İstanbul ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İstanbul, Edmeg BEYKOZ veya Edmeg İstanbul Mühendis gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İstanbul ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.