İŞ İLANI DETAYI

Aşağıda, AYCAN TURİZM TAŞIMACILIK OTOGIDA SANVE TİCLTD.ŞTİŞirketindeki Pazarlama Asistanı pozisyonu için bir iş ilanı örneği bulunmaktadır:---AYCAN TURİZM TAŞIMACILIK OTOGIDA SANVE TİCLTD.ŞTİ., sektöründe lider bir şirket olarak, Pazarlama Asistanı pozisyonu için yetenekli ve motive bir aday aramaktadır.Görevler:- Pazarlama departmanına destek sağlamak ve günlük operasyonları yürütmek- Pazarlama materyallerinin hazırlanması ve dağıtımının yönetimi- Müşteri ilişkilerini yönetmek ve müşteri taleplerine yanıt vermek- Pazar araştırmaları yapmak ve rekabet analizleri sunmak


Pazarlama veya ilgili bir alanda eğitim almış- Pazarlama veya satış alanında en az 2 yıl deneyimli- Seyahat engeli olmayan - Aktif araç kullanabilen - MS Office uygulamalarına hakim- İletişim becerileri güçlü,prezentabl, takım çalışmasına yatkın- Analitik düşünme ve problem çözme yetenekleri gelişmiş- Dikkatli, detay odaklı ve sonuç odaklı çalışabilenAYCAN TURİZM TAŞIMACILIK OTO. GIDA SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. bünyesinde çalışacak bir Pazarlama Asistanı olarak, dinamik bir çalışma ortamında yer alacak, kariyerine değer katacak ve şirketin büyümesine katkı sağlayacaksınız.Başvurularınızı bekliyoruz.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Yüksek Lisans Cinsiyet Yaş Kadın 25- -40 (8.08.1999 - 10.07.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : Yenikent Mah. Mutlukent Sitesi Fırat Cad. No: 11 Deniz: 9 Apt. D.4 Gebze/Kocaeli GEBZE KOCAELİ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : GEBZE , GÖLCÜK , KANDIRA , KARAMÜRSEL , KOCAELİ MERKEZ , KÖRFEZ , DERİNCE , İZMİT , KARTEPE , BAŞİSKELE , DARICA , DİLOVASI , ÇAYIROVA İrtibat Bilgileri Ad Soyad : DOĞAN AKSOY Ünvan : Telefon : 902627210373 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kocaeli
İlçe : Gebze
Pozisyon : Satış Pazarlama
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902627210373

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Satış Pazarlama iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Kocaeli ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Kocaeli, Edmeg Gebze veya Edmeg Kocaeli Satış Pazarlama gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Kocaeli ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder