İŞ İLANI DETAYI

Kahramankazan Keresteciler de bulunan gıda fabrikamız için üretim paketleme depo makinacı olarak personeller alınacaktır Mesai Saatleri 07:00 - 17:00 arasında olup Altındağ Samsun Yolu İstanbul yolu Eryaman Optimum servislerimiz mevcuttur Sincan Servisi Ve Kazan Servisi personel sayısına göre belirlenip açılacaktır .


Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve TecrübeKahramankazan Keresteciler de bulunan gıda fabrikamız için üretim paketleme depo makinacı olarak personeller alınacaktır . Mesai Saatleri 07:00 - 17:00 arasında olup Altındağ Samsun Yolu Ankamall Aoç İstanbul yolu Eryaman Optimum servislerimiz mevcuttur . Sincan Servisi Ve Kazan Servisi personel sayısına göre belirlenip açılacaktır . Toplam 20 Personel alınacaktır .


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar Olmayan En Fazla Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Cinsiyet Yaş Kadın 18- -45 (10.08.2006 - 15.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -50 (10.08.2006 - 15.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : SARAY MAHALLESİ 122.CAD NO : 3/2 VE 3/2A KAHRAMAN KAZAN ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ALTINDAĞ , AYAŞ , BALA , BEYPAZARI , ÇAMLIDERE , ÇANKAYA , ÇUBUK , ELMADAĞ , GÜDÜL , HAYMANA , KALECİK , KIZILCAHAMAM , NALLIHAN , POLATLI , ŞEREFLİKOÇHİSAR , YENİMAHALLE , GÖLBAŞI/ANKARA , KEÇİÖREN , MAMAK , SİNCAN , KAHRAMAN KAZAN , AKYURT , ETİMESGUT , EVREN , PURSAKLAR , ANKARA/MERKEZ İrtibat Bilgileri : İsim : Yeşim TATAR Ünvan : Koordinatör Telefon : 905300165545 E-posta : muhasebe@rivagrup.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Farketmez En Az Ücret : 17002,2 TL (AGİ Dahil Değil) En Çok Ücret : 20000 TL

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Altındağ
Pozisyon : Paketleme
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905300165545
muhasebe@rivagrup.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Paketleme iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg ALTINDAĞ veya Edmeg Ankara Paketleme gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder