İŞ İLANI DETAYI

KASSAP ET VE ET ÜRÜNLERİ FİRMASINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; EN AZ LİSE MEZUNU, MUHASEBE ALANINDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ, T CAPİTAL PROGRAMINA HAKİM, TERCİHEN BAY, BAYAN ÖN MUHASECİ ARANMAKTADIR.İLGİLENEN ADAYLARIN İŞKUR SİTESİ ÜZERİNDEN BAŞVURMALARI YA DA İŞKUR'DAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA İŞYERİ İLE GÖRÜŞMESİ GEREKMEKTEDİR.N.KA.


KASSAP ET VE ET ÜRÜNLERİ FİRMASINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; EN AZ LİSE MEZUNU, MUHASEBE ALANINDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ, T CAPİTAL PROGRAMINA HAKİM, TERCİHEN BAY, BAYAN ÖN MUHASECİ ARANMAKTADIR.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Yüksek Lisans Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : SARAÇLAR MH.İSTANBUL CD. A B NO: 2 A MERKEZ/KASTAMONU KASTAMONU MERKEZ KASTAMONU / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KASTAMONU MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Kassap Et ve Et Ürünleri Ünvan : Telefon : 905438862570 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kastamonu
Pozisyon : Muhasebe
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905438862570

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder