İŞ İLANI DETAYI

Tekstil alanında faaliyet gösteren İplik fabrikamızda görev yapmak üzere; tecrübeli, ihracat işlemlerine döviz kur işlemlerine hakim fatura kesimi, invove, ihracat gümrükleme talimatı vs., cari mutabakatı titiz ve planlı bay bayan Ön muhasebeci aranmaktadır.


Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 20- -40 (10.07.2004 - 11.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -40 (10.07.2004 - 11.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : YAZIKONAK BELDESİ,SANAYİOSB MAH. EOSB 56 SOK ELAZIĞ MERKEZ NO:1 /1 ELAZIĞ MERKEZ ELAZIĞ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : AĞIN , BASKİL , ELAZIĞ MERKEZ , KARAKOÇAN , KEBAN , MADEN , PALU , SİVRİCE , ARICAK , KOVANCILAR , ALACAKAYA İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Büşra hanım Ünvan : Telefon : 905396632570 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Elazığ
İlçe : Ağın
Pozisyon : Muhasebe
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905396632570

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Muhasebe iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Elazığ ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Elazığ, Edmeg AĞIN veya Edmeg Elazığ Muhasebe gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Elazığ ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder
Elazığ Geneli İş İlanları