İŞ İLANI DETAYI

Ön muhasebe işlemlerine yardım etmekFaturaların sisteme girişini yapmak.E- Ticaret siparişlerinin hazırlanmasında yardım etmek.Genel ofis işlemlerine yardımcı olmak.


Bilgisayar Kullanımı, Yeterli Mesleki-Teknik Bilgi ve Tecrübeİş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım ÇalışmasıÜniversitelerin ön lisans bölümlerinden ya da ticaret lisesinden mezun.Ms Office programlarına hakim.Tercihen muhasebe programı kullanmış ya da öğrenmeye açık.Erkekler için askerlik görevini tamamlamış.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 18- -35 (8.08.2006 - 10.07.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -35 (8.08.2006 - 10.07.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : SIRAKAPILAR MAHALLESİ HASTANE CADDESİ KAYOĞLU İŞ HANI NO: 11 MERKEZEFENDİ DENİZLİ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ACIPAYAM , BULDAN , ÇAL , ÇAMELİ , ÇARDAK , ÇİVRİL , DENİZLİ MERKEZ , GÜNEY , KALE/DENİZLİ , SARAYKÖY , TAVAS , BABADAĞ , BEKİLLİ , HONAZ , SERİNHİSAR , PAMUKKALE , BAKLAN , BEYAĞAÇ , BOZKURT/DENİZLİ , MERKEZEFENDİ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : NESLİHAN EFE Ünvan : Telefon : 905330338034 E-posta : info@eriskinoptik.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Denizli
İlçe : Merkezefendi
Pozisyon : Muhasebe
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905330338034
info@eriskinoptik.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Muhasebe iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Denizli ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Denizli, Edmeg Merkezefendi veya Edmeg Denizli Muhasebe gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Denizli ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder