İŞ İLANI DETAYI

Firmamızda muhasebeci olarak çalışacak en az 2 yıl deneyimli Meslek lisesi mezunu personel aranmaktadır.Çalışma saatleri:09:00-18:30 Haftasonu tatil.İkramiyeli MaaşKurban bayramlarında kıyma yardımıErzak Paketi yılda 3 kezYakacak yardımıServis +Yemek Sırameşeler, Kemerçeşme, Adalet, Yenibağlar,Etbalık, Etbalık 2,Davutkadı, Alaşar Ovaakça Duraklar firma ile görüşmede belirtilecektir.


İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki-Teknik Bilgi ve TecrübeİŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 25- -40 (8.08.1999 - 10.07.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : DEMİRTAŞ ORG.SAN.BÖL. M.KARAER CAD. NO.14 OSMANGAZİ BURSA OSMANGAZİ BURSA OSMANGAZİ BURSA OSMANGAZİ BURSA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : OSMANGAZİ , YILDIRIM İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Özge Hanım Ünvan : Telefon : 905306690867 E-posta : ik@acarsoy.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Bursa
İlçe : Osmangazi
Pozisyon : Muhasebe
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905306690867
ik@acarsoy.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Muhasebe iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Bursa ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Bursa, Edmeg Osmangazi veya Edmeg Bursa Muhasebe gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Bursa ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder