İŞ İLANI DETAYI

DURMUŞ MERMER MADENCİLİĞİ İNŞAAT VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİNED GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;Firm muhsebe işlemelerini yürütecek Ön Muhasebeci alımı yapılacaktır.


Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve TecrübeBilecik Merkez ikametli İş etiğine uygun çalışabilecekKararlı ve öğrenmeye açık Ön Muhasebeci alımı yapılacaktır.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 25- (9.07.1999 - Erkek 25- (9.07.1999 -
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : HÜRRİYET 2. OSB MAH. 13. CAD. BİLECİK MERKEZ BİLECİK MERKEZ BİLECİK / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : BİLECİK MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Derya GÖZEL Ünvan : Telefon : 905452090706 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Bilecik
Pozisyon : Muhasebe
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905452090706

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder