İŞ İLANI DETAYI

Manuel-Otomatik Kutu Dikiş Elemanı:Oluklu mukavva sektöründe iş deneyimine sahip 3 bay personel alınacaktır.Çalışma saatleri hafta içi 08:-18:30 olup haftasonu tatildir.Servis bulunmaktadır.“İlanda yer alan 'BAŞVUR' butonuna tıkladıktan sonra mutlaka firmayla iletişime geçiniz.”


.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- -40 (13.06.2004 - 15.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : PANCAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 2. CD. NO:7 TORBALI İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : TORBALI , BUCA , MENDERES , GAZİEMİR , KARABAĞLAR İrtibat Bilgileri : İsim : Buket Balcı Ünvan : Telefon : 902322814033 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Torbalı
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902322814033

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg TORBALI gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İş Kategorilerine Bak

İzmir İş İlanları (Tamamı)
Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder