İŞ İLANI DETAYI

Genel muhasebe birimi ile bağlantılı olmak,Günlük olarak muhasebe, pos ve kasa kayıtlarını tutmak,Muhasebe kayıtlarının kanuna uygun ve zamanında yapılabilmesi için evrak düzenlemek,Stok takibi yapmak,Sisteme veri girişi yapmak,İlgili raporlamaları yerine getirmek ve bunların arşivlenmesi ile ilgilenmek. Tüm çıkışı yapılan ürünlerin irsaliye ve faturalarının kesilmesi ve cari takibi.Firmalar ile cari mutabakatların yapılması.Tüm alış faturalarının zamanında ve düzenli bir şekilde muhasebe programına işlenmesi.Tek düzen hesap planına hakim olmak.


Alanında en az 2 yıl deneyimli,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen mikro muhasebe programı kullanabilen,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli,MS Office programlarına hakim,Ekip çalışmasına uyum sağlayan,Çözüm odaklı çalışabilen,Zincirlikuyu Mh. , Söğütönü Mh. , Çamlıca Mh. , Şirintepe Mh. , Yeşiltepe Mh. , Esentee Mh. , Yenibağlar Mh. , Sütlüce Mh. , Ertuğrulgazi Mahallelerinde ikamet eden kişiler tercihimizdir.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Önlisans En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans Cinsiyet Yaş Kadın 25- -35 (10.06.1997 - 13.05.1987 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 10 CD. NO: 2 BOZÜYÜK ? BİLECİK BOZÜYÜK BİLECİK / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : TEPEBAŞI İrtibat Bilgileri : İsim : MERVE KAVALCI Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI Telefon : 905451942501 E-posta : i.k@saglamlar.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Bölge : Marmara Bölgesi
Şehir : Bilecik
İlçe : Tepebaşı
Pozisyon : Muhasebe
Cinsiyet : Bayan
Sektör :
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905451942501
i.k@saglamlar.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.


Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder