İŞ İLANI DETAYI

ÇAPA FATİH İSTANBUL ADRESİNDE BULUNAN MALİ MÜŞAVİRLİK FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE OFİS MUHASEBESİ KONUSUNDA TECRÜBELİ,OFFİCE UYGULAMALARINI BİLEN , TERCİHEN ZİRVE MUHASEBE PROGRAMINI BİLEN MUHASEBE SÜREÇLERİNE HAKİM BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.


Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve TecrübeÇAPA FATİH İSTANBUL ADRESİNDE BULUNAN MALİ MÜŞAVİRLİK FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE OFİS MUHASEBESİ KONUSUNDA TECRÜBELİ,OFFİCE UYGULAMALARINI BİLEN , TERCİHEN ZİRVE MUHASEBE PROGRAMINI BİLEN MUHASEBE SÜREÇLERİNE HAKİM BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans Cinsiyet Yaş Kadın
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ŞEHREMİNİ MH ODABAŞI MEYDANI VEZİR CD İSTANBUL FATIH FATİH İSTANBUL / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlleri : İSTANBUL İrtibat Bilgileri : İsim : OKTAY KAHVECİOĞLU Ünvan : SMMM Telefon : 905326725216 E-posta : oktay34oktay@gmail.com
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İstanbul
Pozisyon : Muhasebe
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905326725216
oktay34oktay@gmail.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!