İŞ İLANI DETAYI

SARAYKÖYDEKİ SERAMIZDA ÇİLEKLERİN YETİŞTİRİLMESİ, KASALARA AKTARILMASIGEREKLİ SEVKİYATIN YAPILMASI İÇİN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.


Fiziki Ve Bedensel YeterlilikSERA İŞLERİNİ SEVEN YARDIMCI ELEMAN


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 18- -45 (7.08.2006 - 10.07.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : YENİŞAFAK MAH 1091 SK NO:6/18 MERKEZEFENDİ DENİZLİ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : SARAYKÖY İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MEHMET FURKAN KEPKEP Ünvan : Telefon : 905549752192 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Denizli
İlçe : Merkezefendi
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905549752192

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg üzerinden Denizli ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Denizli, Edmeg Merkezefendi gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Denizli ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İş Kategorilerine Bak

Denizli İş İlanları (Tamamı)
Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder