İŞ İLANI DETAYI

Sincanda bulunan vagon bakım atölyemizde çalışacak mekanik bakım onarım personeline ihtiyacımız vardır.


Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve TecrübeTecrübeli veya tecrübesiz yük vagonları üzereinde işlem yapabilecek varsa mesleki belge veya diploması olan askerliğni yapmıs takım arkadaşarı arıyoruz.Ayrıntılar işveren ile görüşülecektir.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 18- -55 (11.06.2006 - 15.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -65 (11.06.2006 - 15.05.1959 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : POLATLAR MAH. POLATLAR KÜME EVLARİ NO:113 SİNCAN ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : SİNCAN , ETİMESGUT İrtibat Bilgileri : İsim : Nuray Gökkaya Sarar Ünvan : Sorumlu Telefon : 905336625783 E-posta : info@tamerteknik.com
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Sincan
Pozisyon : Bakım Ve Onarım
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905336625783
info@tamerteknik.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Bakım Ve Onarım iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg SİNCAN veya Edmeg Ankara Bakım Ve Onarım gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder