İŞ İLANI DETAYI

Ankara 1OSB de bulunan Alüminyum Profil fabrikamızda; Ekstrüzyon Üretim, Elektrostatik Tozboya, Eloksal, Mekanik İşlem tesislerimizde görevlendirilmek üzere 'Bakım Onarımcı' takım arkadaşları aramaktayız.Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu,Bakım onarım konusunda deneyimli,Tercihen benzer bir görevde en az 4 yıl ve üzeri deneyimli, Bakım, onarım ve teşhis konularında en az 5 yıl deneyimİyi düzeyde problem çözme becerisiEkip çalışmasına yatkınVardiyalı Çalışabilecek,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,B sınıfı sürücü belgesine sahip, Ankara’da ikamet eden,


Fabrikamızda bulunan tüm makina ve ekipmanların periyodik bakım kartlarını oluşturmak ve takibini yapmak,Fabrikamızda ortaya çıkabilecek mekanik arızalarına hızlı ve doğru bir şekilde müdahale etmek,Arıza ve bakım bölgelerinin, bakım atölyesinin tertip ve düzenini sağlamak,Yetkili servis ve firmalarca yapılması gereken periyodik bakımların düzenli yapılmasını sağlamak ve servis sürecine nezaret etmek.Teknik servis gerektiren durumlarda Üst Yönetim’e bilgi verilerek servis ile irtibata geçmek; takibini yapmak ve sonuçlandırmak.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 22- -50 (13.06.2002 - 15.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ASO DAĞISTAN CAD. NO:9 SİNCAN ANKARA SİNCAN ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : SİNCAN , ETİMESGUT İrtibat Bilgileri : İsim : Ünvan : Telefon : 905417123553 E-posta : ik@alminprofil.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Sincan
Pozisyon : Bakım Ve Onarım
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905417123553
ik@alminprofil.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Bakım Ve Onarım iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg SİNCAN veya Edmeg Ankara Bakım Ve Onarım gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder