İŞ İLANI DETAYI

Aranan Nitelikler-Tercihen teknik meslek lisesi mezunu,-Mekanik ekipmanların bakımı konusunda bilgi sahibi olan,-Mekanik, pnömatik, hidrolik ekipmanlardan anlayan,-Ölçü aletlerini kullanabilen,-Gerekli el aletlerini tanıyan ve kullanabilen,-Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek,-Ekip çalışmasına uygun,-Denizli Merkez de ikamet eden.-Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilecek,-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış MEKANİK BAKIMCI ALINACAKTIRDİĞER ŞARTLAR İŞVEREN İLE GÖRÜŞÜLECEKTİRİş Tanımı-Tesis içerisindeki makine ve ekipmanların kurulumunda ve bakımında görev almak,-Makine ve ekipmanlarda planlanan revizyonları yapmak,-Makine ve ekipmanların kurulumlarında projeye uygun olmasını sağlamak,-Yapılan iş içerisindeki gerekli kaynak, kesim, taşlama, yağlama vbİşlemleri yapmak.


İş Tecrübesi.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 25- -45 (8.08.1999 - 10.07.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : HACIEYÜPLÜ MAHALLESİ 3214. SOKAK NO: 3 MERKEZEFENDİ DENİZLİ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ACIPAYAM , BULDAN , ÇAL , ÇAMELİ , ÇARDAK , ÇİVRİL , DENİZLİ MERKEZ , GÜNEY , KALE/DENİZLİ , SARAYKÖY , TAVAS , BABADAĞ , BEKİLLİ , HONAZ , SERİNHİSAR , PAMUKKALE , BAKLAN , BEYAĞAÇ , BOZKURT/DENİZLİ , MERKEZEFENDİ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : HALİL EŞME Ünvan : Telefon : 905387172020 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Denizli
İlçe : Merkezefendi
Pozisyon : Bakım Ve Onarım
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905387172020

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Bakım Ve Onarım iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Denizli ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Denizli, Edmeg Merkezefendi veya Edmeg Denizli Bakım Ve Onarım gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Denizli ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder