İŞ İLANI DETAYI

Konfeksiyon İşçisi


Takım ÇalışmasıKonfeksiyon İşçisi


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : KARADUVAR MAH SERBEST BÖLGE BLV NO.8 MERSİN AKDENİZ AKDENİZ MERSİN AKDENİZ MERSİN / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ANAMUR , ERDEMLİ , GÜLNAR , MERSİN MERKEZ , MUT , SİLİFKE , TARSUS , AYDINCIK/İÇEL , BOZYAZI , ÇAMLIYAYLA , AKDENİZ , TOROSLAR , YENİŞEHİR , MEZİTLİ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : burcu hn Ünvan : Telefon : 905425270085 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Mersin
İlçe : Akdeniz
Pozisyon : Tekstil-Konfeksiyon
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905425270085

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Tekstil-Konfeksiyon iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Mersin ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Mersin, Edmeg Akdeniz veya Edmeg Mersin Tekstil-Konfeksiyon gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Mersin ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder