İŞ İLANI DETAYI

Bursa Kestel Barakfakih Organize Sanayi Bölgesindeki işletmemizde değerlendirmek üzere, Aşağıdaki özelliklere sahip;Tercihen vardiyalı çalışabilecek 3 vardiyaİşinde sorumluluk sahibi ve titiz çalışanErkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,örme makinesi makinası operatörleri alınacaktır; SERVİS ANKARA YOLU ÜZERİNDEN KENT MEYDANINA KADAR VARDIRBU YÜZDEN KESTEL-GÜRSU-YILDIRIM BÖLGELERİNDE OTURANLAR ÖNCELİKLİ TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR.İLANA BAŞVURDUKTAN SONRA FİRMAYLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.


--


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : BARAKFAKİH SANAYİ BÖL. 17.CD.NO:22 KESTEL BURSA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : OSMANGAZİ , YILDIRIM , GÜRSU , KESTEL İrtibat Bilgileri Ad Soyad : NECLA HANIM Ünvan : Telefon : 902243841631 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Bursa
İlçe : Kestel
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902243841631

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg üzerinden Bursa ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Bursa, Edmeg Kestel gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Bursa ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder