İŞ İLANI DETAYI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIMeslek Yüksek Okulu ve/veya Liselerinin Kimya bölümünden mezunTercihen Sanayi Boyaları üretimi konusunda tecrübesi olanİletişim yeteneği kuvvetliB sınıf ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilenRaporlama yönü güçlü, iş konusunda takipçi,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecekMesleki gelişime ve öğrenmeye açık,takım arkadaşları aramaktayız.Başvurularınızı şahsen fabrikamıza gelerek veya handeseker@evolkimya.com.tr adresine özgeçmişinizi göndererek yapabilirsiniz.Başvuru Adresi: EVOL KİMYA BOYA ÜRETİM LTDŞTİBahçelievler MahOrhan Alpyörük CadNo:17 Torbalı/İZMİRÇalışma Gün ve Saatleri: Hafta İçi / 08:00 – 18:00NOT: Torbalı, Ayrancılar / Buca, Karabağlar/ Karşıyaka, Çiğli hattına servisimiz vardır.


.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 20- -50 (13.06.2004 - 15.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -50 (13.06.2004 - 15.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : BAHÇELİEVLER MAH. ORHAN ALPYÖRÜK CAD. NO:17/A BLOK TORBALI TORBALI İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KARŞIYAKA , TORBALI , BUCA , ÇİĞLİ , KARABAĞLAR İrtibat Bilgileri : İsim : Utku Nezih Sağlık Ünvan : Telefon : 902324800400 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Karşıyaka
Pozisyon : Kimya
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902324800400

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Kimya iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg KARŞIYAKA veya Edmeg İzmir Kimya gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder