İŞ İLANI DETAYI

Yem sektörünün liderlerinden olan şirketimiz CP Group - Türkiye'nin; Ankara/Akyurt lokasyonunda bulunan yem fabrikasında görevlendirilmek üzere 'KEPÇE OPERATÖRÜ' arıyoruz.Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler;Lise, teknik lise, ya da meslek yüksek okulu mezunu,Kepçe operatörlüğü deneyimi bulunanAnkara'nın Çubuk, Pursaklar veya Akyurt ilçelerinde ikamet eden,Vardiyalı çalışabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.NOT : ADAYLARIN İŞ İLANINA BAŞVURU YAPTIKTAN SONRA İŞ YERİ İLE İLETİŞİME GEÇMESİ ÖNERİLİR.


Lise, teknik lise, ya da meslek yüksek okulu mezunu,Kepçe operatörlüğü deneyimi bulunanAnkara'nın Çubuk, Pursaklar veya Akyurt ilçelerinde ikamet eden,Vardiyalı çalışabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 18- (13.06.2006 -
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ASELSAN ARKASI 8.KM ÇANKIRI YOLU / AKYURT ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ÇUBUK , AKYURT , PURSAKLAR İrtibat Bilgileri : İsim : ÜMİT DEMİRAY Ünvan : İş yeri yetkilisi Telefon : 903128475023 E-posta : umit.demiray@cpturkiye.com
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Çubuk
Pozisyon : Operatör
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 903128475023
umit.demiray@cpturkiye.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Operatör iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg ÇUBUK veya Edmeg Ankara Operatör gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder