İŞ İLANI DETAYI

CarrefourSA olarak 10.
000 den fazla çalışanımızla 600'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz.
Antalya Kaş bölgesinde bulunan CarrefourSA mağazamızda tam zamanlı “Kasap Reyon Görevlisi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz!Görev Tanımı
CarrefourSA garantisi ile taze, sağlıklı ve günlük olarak gelen ürünlerin reyonlarda sunumunu yaparak, bulunurluğunu sağlamak ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek.
SKT kontrollerinin günlük olarak yapmak ve müşteri talepleri doğrultusunda ürünlerin işlenerek hazırlanmasını sağlamak,Sorumlu olduğu reyonun günlük olarak satış ve stok kontrollerini takip ederek, sipariş oluşturulmasına destek vermek,Hijyen, kalite ve gıda güvenliği prosedürlerine uygun olarak çalışmak.


En az 2 yıl kasap reyonu deneyimi olan,Tercihen mesleki yeterlilik belgesi bulunan,Müşteri memnuniyeti ön planda tutan,Ekip çalışmasına yatkın,İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,Dinamik bir ortamda çalışabilecek,Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

İŞ İLANI BİLGİSİ
Bölge : Akdeniz Bölgesi
Şehir : Antalya
İlçe : Kaş
Pozisyon : Kasap
Cinsiyet : Bay veya Bayan
Sektör : Perakende
İstihdam : Tam Zamanlı
Maaş : Maaş Konuşulacaktır
İletişim : Antalya CarrefourSA İletişim numarası
Benzer İş Kategorilerine Bak

Antalya İş İlanları (TAMAMI) Antalya Kasap İş İlanlari Antalya Bay veya Bayan İş İlanlari Kaş Kasap İş İlanlari Kaş Bay veya Bayan İş İlanlari Kaş Perakende İş İlanlari Kaş Tam Zamanlı İş İlanlari

İLAN SAYFASINA GİT
Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.