İŞ İLANI DETAYI

TÜRKERİ OTOMAT SİSTEMLERİ FİRMASININ JANDARMA KOMANDO EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI BÜNYESİNDE BULUNAN KANTİNİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; 18-35 YAŞ ARASI, KANTİN VE BENZERİ YERLERDE ÇALIŞMIŞ, SATIŞ KONUSUNDA TECRÜBELİ, DİKSİYONU VE HİTAP ŞEKLİ DÜZGÜN, HİJYEN VE TEMİZLİĞE ÖNEM VEREN, EN AZ LİSE MEZUNU, ÜSLUP VE DAVRANIŞLARINDA ÖLÇÜLÜ, UZUN YILLAR BİR YERDE ÇALIŞMAYI BENİMSEMİŞ, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLEN BAY BAYAN KANTİN GÖREVLİSİ ARANMAKTADIR.İLGİLENEN ADAYLARIN İŞKUR SİTESİ ÜZERİNDEN BAŞVURMALARI YA DA İŞKUR'DAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA İŞYERİ İLE GÖRÜŞMESİ GEREKMEKTEDİR.N.KA.


18-35 YAŞ ARASI, KANTİN VE BENZERİ YERLERDE ÇALIŞMIŞ, SATIŞ KONUSUNDA TECRÜBELİ, DİKSİYONU VE HİTAP ŞEKLİ DÜZGÜN, HİJYEN VE TEMİZLİĞE ÖNEM VEREN, EN AZ LİSE MEZUNU, ÜSLUP VE DAVRANIŞLARINDA ÖLÇÜLÜ, UZUN YILLAR BİR YERDE ÇALIŞMAYI BENİMSEMİŞ, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLEN BAY BAYAN KANTİN GÖREVLİSİ


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 18- -35 (9.07.2006 - 11.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -35 (9.07.2006 - 11.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : GÖLKÖY 5. JANDARMA EĞİTİM ALAYI KASTAMONU MERKEZ KASTAMONU / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlleri : KASTAMONU İrtibat Bilgileri Ad Soyad : İLHAN KARATAŞ Ünvan : BÖLGE SORUMLUSU Telefon : 905351073037 E-posta : muhasebeturkeri@gmail.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kastamonu
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905351073037
muhasebeturkeri@gmail.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg üzerinden Kastamonu ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Kastamonu gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Kastamonu ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder