İŞ İLANI DETAYI

BERDAN CİVATA A.ŞDEFABRİKALAR ARASI ÜRÜN TRANSFERİ YAPACAK,KAMYON KULLANIMA UYGUN GEREKLİ BELGE VE EHLİYETE SAHİP,KAMYON ŞOFÖRÜ POZİSYONUNDA ÇALIŞMA ARKADAŞINA İHTİYACIMIZ VARDIR.Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Önlisans Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : MERSİN TARSUS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ CUMHURİYET BUL. TARSUS MERSİN TARSUS MERSİN / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : TARSUS İrtibat Bilgileri Ad Soyad : BERDAN CİVATA A.Ş. Ünvan : BERDAN CİVATA A.Ş. Telefon : 903246764490 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Mersin
İlçe : Tarsus
Pozisyon : Şoför
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 903246764490

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Şoför iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Mersin ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Mersin, Edmeg Tarsus veya Edmeg Mersin Şoför gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Mersin ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder