İŞ İLANI DETAYI

İşyeri Adı: İPEKÇİ OTANTİK TESKTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ İşyerinin Faaliyet Alanı: DIŞ GİYİMYapacağı İşler:Kalite Kontrolcü-TekstilÇalışma Saatleri ve Tatil Günü: Hafta İçi 8:00-18:00 cumartesi 08:00-13:00 Pazar tatilServis Güzergahları: Ulus kavşağı + Demokrasi Meydanı + Diş Hastanesi + Stadyum + Lise Caddesi + Saltak Caddesi + Egekent Hastanesi + Devlet Hastanesi + 29 Ekim Bulvarı + Tapu Dairesi + Gültepe Hükümet KonağıOlanaklar:Maaş, Servis, Yemek. : Servis+yemek+asgari ücretİlana başvuru yapmak için aşağıdaki BAŞVUR butonuna tıklayınız.Ayrıca aşağıdaki irtibat numarasından randevu alıp görüşmeye gidiniz.Görüşülmesi gereken kişi ve telefonu- adresi : Akçeşme mah2020-1 sokak no:19-Bİrtibat Kurulacak Kişi: Esma KEBUDE 0530 313 9 100


Aranan Özellikler: Pratik iş sonuç odaklı dikkatli ekip arkadaşlarına uyum sağlayanÇalıştırılacak işçi sayısı: 3Yaş- cinsiyet: 20-45 yaş arası KadınMezuniyet Aralığı ve Mezuniyet: Enaz ilkokul


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 18- -45 (8.08.2006 - 10.07.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : AKÇEŞME MAH. 2020/1 SOK. NO:19/B MERKEZEFENDİ DENİZLİ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ACIPAYAM , BULDAN , ÇAL , ÇAMELİ , ÇARDAK , ÇİVRİL , DENİZLİ MERKEZ , GÜNEY , KALE/DENİZLİ , SARAYKÖY , TAVAS , BABADAĞ , BEKİLLİ , HONAZ , SERİNHİSAR , PAMUKKALE , BAKLAN , BEYAĞAÇ , BOZKURT/DENİZLİ , MERKEZEFENDİ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : ESMA KEBUDE Ünvan : Telefon : 905303139100 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Denizli
İlçe : Merkezefendi
Pozisyon : Kalite
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905303139100

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Kalite iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Denizli ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Denizli, Edmeg Merkezefendi veya Edmeg Denizli Kalite gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Denizli ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder