İŞ İLANI DETAYI

Tercihen Meslek Yüksek okulu veya Lise mezunu,Takım çalışmasına yatkın,Tercihen Kalite Kontrol alanında tecrübeli,Tercihen Kumpas, Mikrometre, mastar vbÖlçüm aletlerini kullanabilen,Otomotiv Sanayisinde çalışmış olan,veya eğitilmek üzereDış görünüşe önem veren,Detaylara dikkat eden, titiz, sonuç odaklı,Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Göz sağlığı yerinde olan,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışTeknik resim bilgisine sahip,Toplam Kalite anlayışına sahip, sorumluluk alabilen Kalite Kontrol Operatörleri aranmaktadır.


Yeterli Mesleki-Teknik Bilgi ve TecrübeCEREN ÖZDEMİR - İNSAN KAYNAKLARI PERSONELİ0538 285 0710 - 0262 435 8125


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın -4510.07.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek -4510.07.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : golcuk GÖLCÜK KOCAELİ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : GÖLCÜK , BAŞİSKELE İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Ceren Özdemir Ünvan : Telefon : 905382850710 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kocaeli
İlçe : Gölcük
Pozisyon : Kalite
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905382850710

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Kalite iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Kocaeli ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Kocaeli, Edmeg Gölcük veya Edmeg Kocaeli Kalite gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Kocaeli ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder