İŞ İLANI DETAYI

En az Meslek Lisesi mezunu Kalite ölçüm ekipmanlarını kullanabilen Kalite kontrol alanında en az 2 yıl tecrübeli Ms office programlarını kullanabilen GÖREVLERİ: Ürün hatalarının günlü olarak kontrol raporlarına aktarılması Kontrol planlarına göre hat kontrollerini gerçekleştirmek ve fire kayıtlarını tutmak Ürün yada prosesleri ön görülen gereklilikleri karşılamadığı takdirde düzenleyici ve önleyici faaliyeleri başlatmak Üretimde plansız arıza duruşları sonrası ilk para onaylarını vererek üretimin sürekliliğini sağlamakÇalışma saatleri 07:00 - 17:00 olup cumartesi pazar tatildirServislerimiz yıldırım bölgesi hariç heryere bulunmaktadırİŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİRŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.


Yeterli Mesleki-Teknik Bilgi ve Tecrübe.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans Cinsiyet Yaş Kadın 25- -40 (8.08.1999 - 10.07.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -40 (8.08.1999 - 10.07.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : YAYLACIK MAHALLESİ 51. SOKAK NO:21 NİLÜFER BURSA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : NİLÜFER , OSMANGAZİ , BURSA/MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : FATİH KAŞDEMİR Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI Telefon : 902444411117 E-posta : muhasebe3@cmotomotiv.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış En Az Ücret : 18000 TL (AGİ Dahil Değil) En Çok Ücret : 25000 TL

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Bursa
İlçe : Nilüfer
Pozisyon : Kalite
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902444411117
muhasebe3@cmotomotiv.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Kalite iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Bursa ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Bursa, Edmeg Nilüfer veya Edmeg Bursa Kalite gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Bursa ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder