İŞ İLANI DETAYI

HAFİK CAN KEBAP FİRMASINDA ÇALIŞACAK IZGARA USTASI ALINACAKTIR.


İnternet sitemizden başvuru yaptıktan sonra firma iletişim bilgileriyle iletişime geçebilir, randevu alarak görüşmeye gidebilirsiniz.Kurumumuza gelip İş ve Meslek Danışmanınızla görüşüp gönderme formu alarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ÇAY MAH. OSMANBEY CAD.NO:52 HAFİK (CAN KEBAP) HAFİK SİVAS / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : HAFİK İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MUHAMMED UĞUR KARAKAŞ Ünvan : Telefon : 905346864865 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Sivas
İlçe : Hafik
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905346864865

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg üzerinden Sivas ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Sivas, Edmeg HAFİK gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Sivas ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İş Kategorilerine Bak

Sivas İş İlanları (Tamamı)
Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder