İŞ İLANI DETAYI

SANFA TARIM VE HAYVANCILIK TİC.A.Ş DE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; EN AZ LİSE MEZUNU, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, ELEKTRİK BAKIM ONARIM İŞLERİNDEN ANLAYAN, KADEME İŞLERİNDE ÇALIŞABİLECEK, ÜZERİNE SORUMLULUK ALMAKTAN ÇEKİNMEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA VE ESNEK MESAİ SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK BAY İŞLETME ELEKTRİK BAKIMCISI ARANMAKTADIR.İLGİLENEN ADAYLARIN İŞKUR SİTESİ ÜZERİNDEN BAŞVURMALARI YA DA İŞKUR'DAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA İŞYERİ İLE GÖRÜŞMESİ GEREKMEKTEDİR.N.KA.


Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım ÇalışmasıEN AZ LİSE MEZUNU, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, ELEKTRİK BAKIM ONARIM İŞLERİNDEN ANLAYAN, KADEME İŞLERİNDE ÇALIŞABİLECEK, ÜZERİNE SORUMLULUK ALMAKTAN ÇEKİNMEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA VE ESNEK MESAİ SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK BAY İŞLETME ELEKTRİK BAKIMCISI


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Doktora Cinsiyet Yaş Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : MÜTEVELLİ MAH. BÜĞDÜZ SK. NO:9 DEVREKANİ KASTAMONU / TÜRKİYE İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Özlem Erdoğmuş Ünvan : ZİRAAT MÜHENDİSİ Telefon : 905071655808 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kastamonu
Pozisyon : Bakım Ve Onarım
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905071655808

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder