İŞ İLANI DETAYI

Konya ereğlide görevlendirilmek üzere üniversitelerin mühendislik bölümü mezunu İş güvenliği teknikeri yada C sınıfı iş sağlığı güvenliği uzmanı alınacaktır.


.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Önlisans En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ereğli EREĞLİ/KONYA KONYA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlleri : KONYA İrtibat Bilgileri Ad Soyad : nefise ertunç Ünvan : Telefon : 905533548470 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Konya
İlçe : Konya Ereğli
Pozisyon : İş Sağlığı Ve Güvenliği
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905533548470

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

İş Sağlığı Ve Güvenliği iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Konya ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Konya, Edmeg Konya Ereğli veya Edmeg Konya İş Sağlığı Ve Güvenliği gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Konya ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder