İŞ İLANI DETAYI

HUZUREVİNDE ÇALIŞACAK DİNAMİK, GÜLERYÜZLÜ, UZUN DÖNEM ÇALIŞABİLECEĞİMİZ YAŞLI BAKIM PERSONELİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.BAYAN PERSONELLER İÇİN ÜCRETSİZ LOJMAN İMKANIMIZ MEVCUTTUR.


Nitelik ve Beceriler İLETİŞİM VE EMPATİ YETENEĞİ OLAN, GÜLER YÜZLÜ, DİNAMİK, DİSİPLİNLİ YAŞLI BAKIM PERSONELİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 18- -50 (7.08.2006 - 10.07.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : 2220 SOK.NO:1 KALABAK İSKELE URLA İZMİR ADA YAŞAM MERKEZİ URLA İZMİR / TÜRKİYE İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MELODİ BALIM Ünvan : KOORDİNATÖR Telefon : 905011404660 E-posta : adaysmhzr@gmail.com
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Urla
Pozisyon : Bakıcı
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905011404660
adaysmhzr@gmail.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Bakıcı iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg Urla veya Edmeg İzmir Bakıcı gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder