İŞ İLANI DETAYI

İnşaat satış alanında faaliyet gösteren firmada;


Grafik tasarım yapabilen üniversite mezunu bayan ayrıca satış danışmanlığı ve sosyal medya yönetimi tecrübelerine de sahip grafik tasarımcısı aranmaktadır.Çalışma tek vardiya olup Pazar günleri tatldir.Servis bulunmamaktadır.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Lisans En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 20- -30 (9.08.2004 - 10.07.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : fatih mahallesi şehit teğmen akın caddesi A blok KAPI NO:11-17 A ÇERKEZKÖY TEKİRDAĞ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ÇERKEZKÖY İrtibat Bilgileri Ad Soyad : SERKAN VAR Ünvan : İŞ SAHİBİ Telefon : 905074452458 E-posta : oz-el.muhasebe@hotmail.com
Ücret ve Diğer Bilgiler En Az Ücret : 17002,5 TL (AGİ Dahil Değil) En Çok Ücret : 20000 TL

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Tekirdağ
İlçe : Çerkezköy
Pozisyon : Grafiker
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905074452458
oz-el.muhasebe@hotmail.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Grafiker iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Tekirdağ ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Tekirdağ, Edmeg Çerkezköy veya Edmeg Tekirdağ Grafiker gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Tekirdağ ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder