İŞ İLANI DETAYI

Otelimizde çalışmak üzere bay meydancı aranıyorKonaklama imkanımız vardır.Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Cinsiyet Yaş Kadın Erkek 20- -45 (20.06.2004 - 11.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : GAFERLİ MAH. AYDINKIRAĞI SOK.NO:28 GÖREME KASABASI NEVŞEHİR NEVŞEHİR MERKEZ NEVŞEHİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : AVANOS , DERİNKUYU , GÜLŞEHİR , HACIBEKTAŞ , KOZAKLI , NEVŞEHİR MERKEZ , ÜRGÜP , ACIGÖL İrtibat Bilgileri Ad Soyad : HAKAN BEY Ünvan : MÜDÜR Telefon : 905050434903 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Nevşehir
İlçe : Avanos
Pozisyon : Temizlik
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905050434903

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Temizlik iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Nevşehir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Nevşehir, Edmeg AVANOS veya Edmeg Nevşehir Temizlik gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Nevşehir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder
Nevşehir Geneli İş İlanları