İŞ İLANI DETAYI

İş TanımıHizmet standartlarına göre görevli olduğu genel alan bölgelerinin temizliğini ve düzenini sağlamak,Görevi ile ilgili tüm ekipmanları kullanmak Cila, halı yıkama, yaprak toplama makinası vb,Kullandığı malzemeleri araç ve gereçleri temizlemek; bakımlarını yapıp düzenli şekilde depoya koymak,Genel alanlarda tespit ettiği arıza, eksiklik ve aksaklıklarla ilgili bilgileri bağlı bulunduğu yöneticisi ile paylaşmak.


Genel NiteliklerTurizm sektöründe benzer pozisyonda tecrübeli,Görevin gerektirdiği makina ve ekipman kullanabilen,İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü ve prezantabl,Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,Dış görünüm ve kişisel hijyene özen gösteren,Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen,


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Önlisans Cinsiyet Yaş Kadın 18- -45 (31.05.2006 - 15.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -45 (31.05.2006 - 15.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : BEŞTEPELER MAH.4.SOK.NO:4 SÖĞÜTÖZÜ YENİMAHALLE ANKARA / TÜRKİYE ÇANKAYA ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : YENİMAHALLE İrtibat Bilgileri : İsim : CEREN TOPRAKKALE Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ Telefon : 905301440700 E-posta : cerentoprakkale@wyndhamankara.com
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Yenimahalle
Pozisyon : Temizlik
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905301440700
cerentoprakkale@wyndhamankara.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Temizlik iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg YENİMAHALLE veya Edmeg Ankara Temizlik gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder