İŞ İLANI DETAYI

Cet Dağı Mesire alanında ki konaklama merkezinde et ve et ürünlerinin hazırlanması ve işlenmesi alanında deneyimli Kasap mesleğinde personel alımı yapılacaktır.İlgilenen adayların firma yetkilisi Güleser AY Hanım ile iletişime geçerek şahsen başvuru yapması gerekmektedir.Not: İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkânı mevcuttur.


DeneyimliEt ve et ürünlerinin istenilen şekilde hazırlayabilecek ve pirişilmesini sağlayabilecekMüşteri memnuniyetine önem verenHijyen kurallarına uyabilecek


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- (2.07.2004 -
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : İNKUR MAHALLESİ ÇALOĞULLARI KÜME EVLERİ NO 11 (ÇET DAĞI MESİRE ALANI) ÜNYE ORDU / TÜRKİYE İrtibat Bilgileri Ad Soyad : GÜLESER AY Ünvan : FİRMA YETKİLİSİ Telefon : 905431435222 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği Sosyal Olanaklar (Diğer) : Servis Güzergahı: Garanti Bankasından başlıyor Niksar caddesi üzerinden alarak sanayi tarafından Çet dağına gidiyor.

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ordu
Pozisyon : Kasap
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905431435222

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder