İŞ İLANI DETAYI

ELEKTRİK TEKNİSYENİ PANOÇalışma Günleri - Saatleri: Pazartesi-Cuma - 08:00 - 18:30


İş Tecrübesi, Takım ÇalışmasıTecrübeli - Tecrübesiz çalışma arkadaşları arıyoruz.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 25- -50 (7.08.1999 - 10.07.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : KÖSELER MAH. 29.SOK.İMALATHANE BLOK KOCAELİ DİLOVASI DİLOVASI KOCAELİ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KARTAL , PENDİK , SULTANBEYLİ , TUZLA , GEBZE , DARICA , DİLOVASI , ÇAYIROVA İrtibat Bilgileri Ad Soyad : BÜŞRA KÖMÜRCÜ Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI Telefon : 905316570954 E-posta : pax@paxmakina.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kocaeli
İlçe : Dilovası
Pozisyon : Elektrikçi
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905316570954
pax@paxmakina.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Elektrikçi iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Kocaeli ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Kocaeli, Edmeg Dilovası veya Edmeg Kocaeli Elektrikçi gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Kocaeli ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder