İŞ İLANI DETAYI

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve TÜRKAK akreditasyon kapsamında hizmet veren firmamız için Elektriksel ölçümleri yapabilecek ve raporlamasını sağlayabilecek Elektrik-Elektronik Mühendisi çalışma arkadaşı arayışımız vardır.


Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım ÇalışmasıFakülte ya da Meslek yüksek okullarının elektrik-elektronik vb ilgili bölümlerden mezunKapaklı ya da Çerkezköy de yakın çevrede ikamet edenAktif olarak araç kullanabilenElektronik cihaz kullanmaya ve bakımını yapabilmeye yatkınUzun vade çalışmayı düşünenAskerliğini yapmış veya muafÇalışma disiplini ve ahlakına sahip Sorumluluk sahibi olma nitelik ve becerileri aranmaktadır.Tek Vardiya çalışma sistemi olup - Cumartesi ve Pazar günü tatildir.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Lisans En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 22- -33 (8.08.2002 - 10.07.1991 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : GAZİ OSMAN PAŞA MAHALLESİ AKBABA SOKAK NO 8A ÇERKEZKÖY TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY TEKİRDAĞ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ÇERKEZKÖY , KAPAKLI İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Nihan KORKMAZ Ünvan : İnsan Kaynakları Telefon : 902827262622 E-posta : info@trakyalaboratuvar.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf En Az Ücret : 25000 TL (AGİ Dahil Değil) En Çok Ücret : 30000 TL

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Tekirdağ
İlçe : Çerkezköy
Pozisyon : Mühendis
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902827262622
info@trakyalaboratuvar.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Mühendis iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Tekirdağ ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Tekirdağ, Edmeg Çerkezköy veya Edmeg Tekirdağ Mühendis gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Tekirdağ ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder