İŞ İLANI DETAYI

Beyken Ayakkabı ve Çanta firmasında çalışacak elaman aranmaktadır.Kişi mağazada satış yapacak olup ayrıca e ticaret alanında da bilgisinin olması istenmektedir.


Detaylar görüşmede belirtilecektir.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : HACI BAYRAM MAH. SANAYİ CD. ULUS İŞHANI ( BEYKEN AYAKKABI ) ALTINDAĞ ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ALTINDAĞ , ÇANKAYA , KEÇİÖREN , MAMAK , PURSAKLAR , ANKARA/MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Murat Mustafa KÜKRER Ünvan : İşyeri Sahibi Telefon : 905325756458 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Altındağ
Pozisyon : E-Ticaret
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905325756458

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

E-Ticaret iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg ALTINDAĞ veya Edmeg Ankara E-Ticaret gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder