İŞ İLANI DETAYI

Plastik enjeksiyon fabrikasında görevlendirilmek üzere;Depo düzeninin kurulması,Sevkiyatların takibinin yapılması.Periyodik olarak ham maddenin sayılmasıFatura ve irsaliyenin kesilmesi İhtiyaç halinde personele sahada yardım edilmesi işlerini yapacak ,Tercihan Forklift Ehliyeti olan,Bilgisayarda kullanmasını ve NETSİS bilgisi olan Depo- Sevkiyat yöneticisi aranmaktadır.Çalışma 07.30 - 17.30 tek vardiyadır.


Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki-Teknik Bilgi ve TecrübeAnalitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki-Teknik Bilgi ve TecrübeSorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması olanDepo, sevkiyat tecrübesi olan, Daha önce Depo-Sevkiyat bölümünde yöneticilik yapmış30 - 55 yaş arasında,askerlik hizmetini tamamlamış,FORKLİFT EHLİYETİ bulunan kişiler başvuruda bulunabilirler.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Yüksek Lisans Cinsiyet Yaş Erkek 30- -55 (8.08.1994 - 10.07.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : MOSB 4 . KISIM DİLAVER VARDARER CAD. NO:1 YUNUSEMRE MANİSA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlleri : İZMİR , MANİSA İrtibat Bilgileri Ad Soyad : ÖZGÜR EKİNCİ Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ Telefon : 905336387639 E-posta : o.ekinci@ozturk-manisa.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Manisa
İlçe : Yunusemre
Pozisyon : Depo
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905336387639
o.ekinci@ozturk-manisa.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Depo iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Manisa ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Manisa, Edmeg Yunusemre veya Edmeg Manisa Depo gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Manisa ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder