İŞ İLANI DETAYI

Azim-Tav Makina ve Kümes Ekipmanları;Kanatlı sektörünün her alanına Makina Üretimi yapan firmamız, ürettiği ürünlerin çoğunluğunu yurtdışına pazarlamaktadır.Azim-Tav olarak 2008 yılından bugüne sektörel tecrübelerimizle, bilgi ve birikimlerimizle tavukçuluk ekipmanları alanında faaliyet göstermekteyiz30 ülkede faaliyet gösteren Azim-Tav , müşterilerine sunduğu hızlı hizmet ve iyi kalite ile müşterilerin her zaman ilk tercihi olmuştur.Tüm ihtiyaçlara yönelik olarak, yemleme, sulama, ısıtma, havalandırma, soğutma, aydınlatma, yem siloları, yem nakil sistemleri ve bilgisayarlı kontrol sistemleri üretiyoruzFirmamız her geçen yıl hizmet kalitesini arttırmış, hedefler doğrultusunda kendini geliştirmiş ve günümüz sektöründe önemli bir yer edinmiştir.


Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Yeterli Mesleki-Teknik Bilgi ve TecrübeTercihen Meslek Lisesi veya MYO ilgili bölümlerinden mezun,Makina üretim ve montaj alanında en az 2 yıl tecrübeli,Askerlik hizmetini yerine getirmiş,Tercihen Turgutlu’da ikamet eden,Başvurular fabrika bünyesinde form doldurarak veya info@azim-tav.com.tr mail adresine özgeçmiş gönderilerek yapılacaktır. Firma telefon no: 02363129479 - Dahili 121Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi - Cuma 08:00 - 18:00 Servis sadece Turgutlu içine vardır.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ATATÜRK MAH. ESKİ MANİSA YOLU NO:160/4 TURGUTLU MANİSA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : TURGUTLU İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Recep Can Çakır Ünvan : İnsan Kaynakları Uzmanı Telefon : 902363129479 E-posta : recep.cakir@azim-tav.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Manisa
İlçe : Turgutlu
Pozisyon : Operatör
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902363129479
recep.cakir@azim-tav.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Operatör iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Manisa ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Manisa, Edmeg Turgutlu veya Edmeg Manisa Operatör gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Manisa ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder