İŞ İLANI DETAYI

CNC FREZE DİK İŞLEME OPERATÖRÜ KALIP VE SERİ İMALAT CAM PROGRAMI YAPABİLEN ve ÜRETİM ESNASINDA MAKİNAYA MÜDAHALE EDEBİLEN


Çalışma Saatleri: 07:30 - 17:30TERCİHEN MESLEK LİSESİ VEYA YÜKSEKOKUL MEZUNUCNC FREZE ÖPERATÖR SERTİFİKASI OLANCUMARTESİ VE PAZAR TATİL


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- -45 (8.08.2004 - 10.07.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ÇERKEŞLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İMES 5 İNCİ KAPI 16INCI CADDE NO : 14 DİLOVASI KOCAELİ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KARTAL , PENDİK , MALTEPE , GEBZE , DİLOVASI , ÇAYIROVA İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MEHMET ŞAHİNGÖZ Ünvan : Telefon : 902626433336 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kocaeli
İlçe : Dilovası
Pozisyon : Operatör
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902626433336

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Operatör iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Kocaeli ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Kocaeli, Edmeg Dilovası veya Edmeg Kocaeli Operatör gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Kocaeli ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder