İŞ İLANI DETAYI

Motorlu kara taşıtlar için yurt dışına parça aksesuar imalatı yapan ve aynı zamanda genel ve özel amaçlı makine ve aletlerin toptan ticaretini yapan işyerine CNC Apkant Pres Tezgahı Operatörü alınacaktır.Vardiyasız sistemde çalışılmakta olup çalışma saat 08:00 de başlamaktadır. Cumartesi - Pazar günleri tatildir.1. Servis: Batıkent, Çamlıca, Çevreyolu2. Servis: Yenikent, Odunpazarı, Erenköy, Emek, 71 Evlerİnternet üzerinden başvuracak adaylar BAŞVUR butonu ile başvurusunu tamamladıktan sonra MUTLAKA işverenle iletişime geçmelidir, adrese şahsen müracat ediniz.


- Meslek Liselerinin veya Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun- Teknik resim okuyabilen ve Kumpas, mikrometre, açı ölçer, kalınlık ölçer vb. ölçüm aletlerini kullanabilen,- CNC Abkant kullanımında deneyimli, program yapabilen ve askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olan.- Sac büküm konularında tecrübe sahibi.- Ekip çalışmasına yatkın, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- -50 (21.10.2002 - 22.09.1972 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : 75.YIL OSB MAH.7.CAD DIS KAPI NO:6 IÇ KAPI NO:0 ESKISEHIR ODUNPAZARI ODUNPAZARI ESKİŞEHİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ÇİFTELER , ESKİŞEHİR MERKEZ , MAHMUDİYE , MİHALIÇÇIK , SARICAKAYA , SEYİTGAZİ , SİVRİHİSAR , ALPU , BEYLİKOVA , İNÖNÜ , GÜNYÜZÜ , HAN , MİHALGAZİ , ODUNPAZARI , TEPEBAŞI İrtibat Bilgileri : İsim : Nevzat PEHLİVAN Ünvan : Genel Müdür Telefon : 905335457707 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

İŞ İLANI BİLGİSİ
Bölge : İç Anadolu Bölgesi
Şehir : Eskişehir
İlçe : Çifteler
Pozisyon : Operatör
Cinsiyet : Bay veya Bayan
Sektör :
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905335457707

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.


Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder