İŞ İLANI DETAYI

Yönetime, idari birimlere ve misafirlere içecek ve ikram hizmetinde bulunmak.


İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım ÇalışmasıTercihen en az 2 yıl ikram ve servis personeli tecrübesi olan,Titiz, düzenli ve teripli çalışma şeklini benimsemiş,İletişimi kuvvetli, insan ilişkileri iyi,Prezantabl görünüme sahip,En az ortaokul mezunu,Büyükçekmece, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece civarlarında ikamet eden


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : AKÇABURGAZ MAHALLESİ 1574, SOK NO:7 ESENYURT ESENYURT İSTANBUL / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : BÜYÜKÇEKMECE , KÜÇÜKÇEKMECE , AVCILAR , ESENYURT , BEYLİKDÜZÜ İrtibat Bilgileri : İsim : GAMZE BASARAN Ünvan : İk Telefon : 905352082040 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İstanbul
İlçe : Büyükçekmece
Pozisyon : Çaycı
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905352082040

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Çaycı iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İstanbul ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İstanbul, Edmeg BÜYÜKÇEKMECE veya Edmeg İstanbul Çaycı gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İstanbul ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.