İŞ İLANI DETAYI

Yönetim Kurulu Başkanı 'nIn günlük ajanda takibi, telefon trafiğinin akışı, iç toplantılar ve departmanlarla olan görüşmeler koordinasyonu, toplantı katılımı ve toplantı notları, yurtiçi ve yurtdışı seyahat ve konaklama rezervasyonları, vs.vs.


Analitik Düşünebilme, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yabancı Dil, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve TecrübeYönetim Kurulu Başkanı 'nIn günlük ajanda takibi, telefon trafiğinin akışı, iç toplantılar ve departmanlarla olan görüşmeler koordinasyonu, toplantı katılımı ve toplantı notları, yurtiçi ve yurtdışı seyahat ve konaklama rezervasyonları, vs.vs.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Önlisans En Fazla Öğrenim Seviyesi : Yüksek Lisans Cinsiyet Yaş Kadın 25- -40 (31.05.1999 - 15.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : DR.AHMET TANER KIŞLALI MAHALLESİ 2845 SOKAK NO:3/A ÇANKAYA ANKARA ÇANKAYA ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ALTINDAĞ , AYAŞ , BALA , BEYPAZARI , ÇAMLIDERE , ÇANKAYA , ÇUBUK , ELMADAĞ , GÜDÜL , HAYMANA , KALECİK , KIZILCAHAMAM , NALLIHAN , POLATLI , ŞEREFLİKOÇHİSAR , YENİMAHALLE , GÖLBAŞI/ANKARA , KEÇİÖREN , MAMAK , SİNCAN , KAHRAMAN KAZAN , AKYURT , ETİMESGUT , EVREN , PURSAKLAR , ANKARA/MERKEZ İrtibat Bilgileri : İsim : MURAT TAMDOĞAN Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ Telefon : 905301108949 E-posta : ik@moskino.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler Sürücü Belgesi : B [Deneyim: 6(Yıl)] Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Altındağ
Pozisyon : Asistan
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905301108949
ik@moskino.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Asistan iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg ALTINDAĞ veya Edmeg Ankara Asistan gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder