İŞ İLANI DETAYI

Zarif ve modern mimari ile dekore edilmiş odaları, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış toplantı salonları, Türk ve Dünya mutfaklarından yaratıcı lezzetlerin sunulduğu View Point Restaurant ve After 6 Lobby Bar'ı ile Point Hotel Ankara, seyahatleri sanata dönüştürüyorTürkiye'nin başkenti Ankara'da, İş Dünyası’nın kalbi Çukurambar’da yer alan ve modern mimarisiyle dikkat çeken Ankara’nın ilk 5 yıldızlı Art-Tech oteli Point Hotel Ankara BOYACI çalışma arkadaşları arıyor.


- En az lise mezunu,- Mesleki Yeterlilik Belgesi olan,- En az 3 yıl tecrübeli,- Boya, alçı, duvar kağıdı konularında uzman,- Misafir memnuniyetine önem veren,- İş Sağlığı Güvenliği kurallarına önem veren ve uygulayan,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerliğini yapmış,- Ankara'da ikamet eden.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : İŞÇİ BLOKLARI MAH. 1495 SK. NO 11 POINT HOTEL ANKARA ÇANKAYA ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlleri : ANKARA İrtibat Bilgileri : İsim : Platin Öz Ünvan : İK Müdürü Telefon : 903122039959 E-posta : ikankara@pointhotel.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
Pozisyon : Boyacı
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 903122039959
ikankara@pointhotel.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder