İŞ İLANI DETAYI

Sektörünün lider firmalarının Zonguldak ve Bartın Bölgelerinde Bilgisayar, Network ve Pos hizmetleri konusunda deneyimli bu konularda hizmet verebilecek saha servis personelleri aramaktayızAdayların öncelikle İŞKUR sisteminden başvur butonuna tıklamaları ardından iletişim bilgilerindeki işveren yetkilisi ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.


Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yabancı Dil, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve TecrübeGENEL NİTELİKLERTeknik Lise ve/veya tercihen Meslek Yüksek Okulu Bilişim veya Bilgisayar bölümleri mezunu,Telekomünikasyon sektöründe tecrübeli veya kariyer planı olan,Gelişmiş network ekipmanları router, switch, IPT vb. konularında kendisini geliştirebilecek,Tercihen Bilgisayar, Notebook ve Printer konularında deneyimli,Teknolojiye meraklı, gelişime açık, öğrenmeyi ve araştırmayı alışkanlık haline getirmiş,Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş,Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,Diksiyonu düzgün,Gerekli malzeme ve cihazları tanıyan,İşine saygı gösteren ve kendi iş planını yapabilecek sorumluluğa sahibi,B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen ekip arkadaşları arıyoruz.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Yüksek Lisans Cinsiyet Yaş Kadın 20- -50 (30.06.2004 - 11.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -50 (30.06.2004 - 11.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : MİTHATPAŞA MAH. BÜLEN ECEVİT CAD. WESTA REZİDANS NO:67/A KAT:7 D:64 ZONGULDAK MERKEZ ZONGULDAK / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ÇAYCUMA , DEVREK , EREĞLİ/ZONGULDAK , ZONGULDAK MERKEZ , ALAPLI , GÖKÇEBEY , KOZLU , KİLİMLİ , BARTIN MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Savaş KAVİ Ünvan : Firma Sahibi Telefon : 905416556761 E-posta : svs_kavi@hotmail.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Sürücü Belgesi : B [Deneyim: 2(Yıl)] Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf En Az Ücret : 17010 TL (AGİ Dahil Değil) En Çok Ücret : 24000 TL

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Zonguldak
İlçe : Çaycuma
Pozisyon : Bakım Ve Onarım
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905416556761
svs_kavi@hotmail.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Bakım Ve Onarım iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Zonguldak ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Zonguldak, Edmeg ÇAYCUMA veya Edmeg Zonguldak Bakım Ve Onarım gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Zonguldak ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder
Zonguldak Geneli İş İlanları