İŞ İLANI DETAYI

Mersin Serbest Bölgede bulunan PMS Tıbbi Cihazlar San. ve Tic. A.Ş. firmamızda görevlendirmek üzere;Baskı işleminden önce materyallerin hazırlanmasından sorumlu, Takım çalışmasına yatkın. İş yoğunluğuna göre fazla mesai yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış. erkek adaylar için,Üretim hatlarında çalışmak konusunda üretim/imalat tecrübeli/tecrübesiz personel arayışımız bulunmaktadır.


Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe-


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- -35 (12.12.2003 - 16.11.1988 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : KARADUVAR MAHALLESİ SERBEST BÖLGE 11.CADDE NO:46 AKDENİZ-MERSİN AKDENİZ MERSİN / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : MERSİN MERKEZ , AKDENİZ , TOROSLAR , YENİŞEHİR , MEZİTLİ İrtibat Bilgileri : İsim : Ünvan : Telefon : 903242387042 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Mersin
Pozisyon : Operatör
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 903242387042

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder