İŞ İLANI DETAYI

FOR FİNANS DANIŞMANLIK ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BANKACILIK VE FİNANS ALANINDA DENEYİMLİ ELEMAN ALINACAKTIR.EMEKLİ BANKACI VE BANKACILIK TECRÜBESİ OLANLAR TERCİH SEBEBİDİR.


Pazarlama portföy yöneticisi arıyoruz Aktif pazarlamaya ve finansal okur yazarlığı hakimMüşteri portföyü olan İnsan ilişkilerinde iyi çalışma arkadaşları arıyoruz


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Lisans En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : OSMANGAZİ MAH ABDÜLKADİR AKSU BULVARI NO.80 AA ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ARABAN , İSLAHİYE , NİZİP , OĞUZELİ , YAVUZELİ , ŞAHİNBEY , ŞEHİTKAMİL , KARKAMIŞ , NURDAĞI , GAZİANTEP/MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Hayri Ünvan : Bey Telefon : 905327923592 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf En Az Ücret : 20000 TL (AGİ Dahil Değil)

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Gaziantep
İlçe : Şehitkamil
Pozisyon : Banka-Finans
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905327923592

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Banka-Finans iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Gaziantep ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Gaziantep, Edmeg Şehitkamil veya Edmeg Gaziantep Banka-Finans gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Gaziantep ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder
Gaziantep Geneli İş İlanları