İŞ İLANI DETAYI

Firma bünyesinde mevsim koşullarına da bağlı olarak hem temizlik işleri ile ilgilenip hem de bahçıvan olarak hizmet verecek, askerlikle ilişiği olmayan, 35 yaşından küçük 4 Erkek çalışma arkadaşları aranmaktadırİŞKUR sisteminden İlana başvurunuzu yapıp, aşağıda belirtilen numaradan randevu alarak görüşmeye gidebilirsiniz.


Takım ÇalışmasıBAHÇE VE BİTKİ


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- -35 (9.07.2004 - 10.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ESKİŞEHİR KARAYOLU 9 KM KÜMAŞ FİRMASI İÇİ MERKEZ/ KÜTAHYA KÜTAHYA MERKEZ KÜTAHYA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KÜTAHYA MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Sefa DİLERİM Ünvan : Telefon : 905301670002 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kütahya
Pozisyon : Bahçıvan
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905301670002

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder